• facebook
  • google

Pastatų šiltinimas uždarų ir atvirų porų purškiama poliuretano puta SUSISIEKITE SU MUMIS! +370 674 72 285 arba info@termocele.lt

Nusprendėte nebemokėti daug už šildymo sąskaitas, norite gyventi šiltai, negirdėti triukšmo, tausoti aplinką,- rinkitės pastato apšiltinimą purškiama poliuretano puta. Tai ilgaamžis sprendimas, pateisinsiantis didžiausius Jūsų lūkesčius. Žemiau pateikiamos sritys, kuriose galima atlikti šiltinimą poliuretanu.

Pasiruošėte apšiltinti patalpas iš vidaus, bet nesutvarkyta vandentiekio ir kanalizacijos instaliacija? Siūlome vandentiekio, nuotekų tinklų montavimo, smulkaus suvirinimo paslaugas. Norite apsišiltinti namą iš išorės, bet sandyti šiltintojus ir apdailininkus atskirai atrodo nesuderinama su jūsų skirtų laikų? Galime paruošti karkasą, apšiltinti ir uždėti apdailą, taip sutaupydami jūsų laiką. Taip pat pajungiame kieto kuro katilus, įdiegiame šildymo sistemą.

Šiltinimas poliuretano puta

Papildomos paslaugos

Ar pastebėjote, kad uždengtas puodas įkista greičiau. Tai vyksta todėl, kad šiluma kyla į viršų, šis procesas taip pat vyksta ir name. Iki 40% šilumos prarandama per stogą, tad tinkamai izoliuotas stogas leis sutaupyti nemažai pinigų, taip pat išvengti brangaus remonto dėl atsiradusio pelėsio. Dažniausios problemos, kurias turi akmens vata apšiltinti stogai atsiranda dėl nekokybiško vatos sudėjimo. Vata dedama nesilaikant technologinių nurodymų, neįmanoma tinkamai užizoliuoti kampų, kurie nėra 90 laipsnių, dėl to atsiranda šalčio tiltai ir atsiranda drėgmė, o vėliau ir palėsis. Vienintelis būdas kokybiškai apšiltinti stogą- besiųlės technologijos taikymas arba šiltinimas poliuretano puta. Stogo šiltinimui galima pasitelkti tiek uždarų, tiek atvirų porų poliuretano putą, priklausomai nuo poreikių. Apšiltinę stogą poliuretano puta nemažai sutaupysite šildymo sezono metu, o vasaros metu mėgausitės gaivia vėsa.

Prastai izoliuota perdanga neleidžia tinkamai reguliuoti temperatūros atskiruose aukštuose. Šiltas oras, kildamas į viršų yra prarandamas taip pat greitai, kaip ir prastai izoliuoto stogo atveju, o jei perdanga skiria dvi gyvenamas patalpas viršutinėje temperatūra gali stipriai skirtis nuo apatinėje esančios temperatūros. Jei virš perdangos įrengtos gyvenamosios patalpos termo-akustinė atvirų porų poliuretano izoliacija ne tik leis palaikyti tolygią temperatūrą, bet dar ir puikiai izoliuos garsą.

Apie 30% šilumos prarandama per sienas, geriausia jas apšiltinti iš išorės uždarų porų purškiama poliuretano puta. Taip sutaupoma gyvenamoji erdvė, namo konstrukcija išlaikoma šiltojoje zonoje, nereikia papildomo garo ir vėjo barjero. Akustinės izoliacijos savybės neleidžia lauko triukšmui patekti į vidų. Uždarų porų poliuretano puta taip pat neleidžia graužikams patekti į namo vidų, apsaugo nuo dulkių ir žiedadulkių infiltracijos, kas yra aktualu alergiškiems žmonėms.

Apie 20% šilumos prarandama per grindis. Nors šilumos nuostolis nėra didelis, izoliavus grindis uždarų porų poliuretano puta stipriai padidinamas komfortas, atsiranda šiltų grindų efektas.

Dėl dažnu atveju nelygaus pamato paviršiaus geriausias sprendimas šiltinant pamatą rinktis didelio tankio uždarų porų poliuretano putą. Dėl mažo vandens įgeriamumo ir šiluminio laidumo, ši izoliacija išlaikys namo pamatą sausą ir šiltą visus metus.