• facebook
  • google

Pastatų šiltinimas uždarų ir atvirų porų purškiama poliuretano puta SUSISIEKITE SU MUMIS! +370 674 72 285 arba info@termocele.lt

UAB “Termocelė“ užsiima pastatų šiltinimu purškiama poliuretano puta. Purškiamai dvikomponentei poliuretano putai sukurti naudojami izocionatas ir poliolis bei jų maišytuvas. Žaliavos laikomos atskirai ir yra sumaišomos tik užpurškiant jas ant darbinio paviršiaus. Naudojami komponentai atitinka ES 2037/2000 reglamentą ir neardo ozono sluoksnio. Sureagavus izocionatui ir polioliui gaunama poliuretano puta gali būti vidutinio ir didelio tankio.

Didelio tankio, uždarų porų struktūros puta labiausiai tinka medžio ir metalo konstrukcijoms, lakštams bei betonui ar mūrui izoliuoti. Šios putos šiluminis laidumas λ = 0.022 – 0.026 W / m2K. Taikymo sritys: termo-akustinė, drėgmei atspari pastatų lubų, sienų, stogų, grindų, pamatų, metalinių talpų išorės ir vidaus izoliacija.

Vidutinio tankio, atvirų porų struktūros putos šiluminis laidumas λ = 0.034 – 0.036 W / m2K. Tai termo-akustinė poliuretano puta, savo sudėtyje galinti turėti atsparumą ugniai suteikiančių priedų. Ši puta taikoma pastatų viduje palėpėms, stogams, luboms, pertvaroms izoliuoti.

Poliuretano putai pagaminti naudojamas GAMA putų maišytuvas. Ši sistema skirta darbui sunkiai pasiekiamose vietose. Įrenginyje yra du kaitinimo blokai, užtikrinantys nepertrūkstamą ir kokybišką darbą, suteikiant pastovią žaliavos temperatūrą iki 45 metrų atstumu nuo paties įrenginio. Įrenginio gamintojas turi didesnę nei 20 metų patirtį rinkoje ir garantuoja jo kokybę. Naudojant šią įrangą mes greitai ir kokybiškai atliekame purškimo poliuretano puta darbus.

Skambinkite arba užpildykite formą, norėdami sužinoti šiltinimo poliuretano puta kainą